Partnerské weby, internet, počítače, hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Pozadí na PC - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Pozadí na PC. jsou vhodná pro smartphone, monitor, počítač, PC, notebook, tablet, phablet, mobil, mobilní telefon, ultrabook, displej a pro operační systémy Android, Windows Me, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows XP, Java ME, Linux Xubuntu, Lubuntu, macOS, Windows Server 2012. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly, auta, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, letadla, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, noční města. Zvolit si můžete rozměry 360x640, 750x1334, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 800x600, HD 1280x720, 1536x864, 854x480, 1920x1200, 2560x1600, 1920x1440, 1080x1800, 2160x3840, 412x846, 1280x768, 1600x900 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: K, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online adventní magazín, V, Online hry zdarma, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Poker, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky na PC, F, počítače

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, měny, státy usa, okresy České republiky, geocaching apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Keywords:pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, humor, Dopravní značky, Obrázek Jóga, odkazy, info, zdroje informací, Portugal, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Informace, internet, počítače, hry

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Američan, Esejista, Česká královna, Francie, HIV pozitivní, Lord, Křesťanství, Komunisté, Antropolog, Slovenští prezidenti, Žijící, Sci-fi, Diplomat, Rock ‚n‘ Roll, Slováci, Prezidenti USA, Hejtman, Country, Hudba, Ministr zahraničí, Nobelova cena, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Američané, Mluvčí, Angličané, Rakušan, Kladno, New York Rangers, Atentát, Prezident USA, Zlatý slavík, Olympijští vítězové, Teolog, Závodník apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

černý humor, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Somálcích, O Windows, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: linky, školství, zdarma, Free hry, URL, č, tipy, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázky vlajek států světa, Nejhranější online hry zdarma

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Síť, internet, počítače, hry

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hlášky, výroky, myšlenky, motta, rčení, bonmoty, aforismy

Slavné citáty, Hlášky, výroky, myšlenky, motta, rčení, bonmoty, aforismy, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Obrázky na PC - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v monitor, smartphone, tablet, PC, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, displej, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 2000, Mac, Linux Mint, Lubuntu, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012. Pozadí na PC z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, auta, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, noční města, wallpapery, příroda, krajina, sportovní pozadí, hudební tapety, letadla, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, voda a bubliny, psi a štěňátka, budovy a stavby, zvířata. Dostupné rozměry 1440x900, 393x786, 1024x768, 1536x2560, 800x1280, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1920x1440, 1200x1920, 1280x1024, 375x667, 640x480, 800x600, 2560x2048, 1600x1200 atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejlepší zeměpisné kvízy, výukové pomůcky, Přáníčka k narození dítěte, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, internetové stránky, Vlajka Kostariky, doporučujeme, Webové online hry zdarma, H

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Vánoční web, Nejhranější online testy a kvízy, Ilustrace, obrázky, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Lady Gaga, Vlajky států obrázků, Tapety na PC zdarma ke stažení, Americké federální vlajky, pro děti, internet, Databáze osobností Kdo je to?, Texty přáníček k svátku podle jmen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Obrázky se zvířaty na plochu
Uganda
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Jeu de hasard
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Online hry zdarma
Tipy na užitečné weby
Biografie Christina Aguilera
Tým NHL Ottawa Senators
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Monica Bellucci celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.