Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Síť pro děti i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné a příbuzenské vztahy, věda, poruchy, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, křesťanství, národnost, zločin a právo, žurnalisté a novináři, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, záliby a hobby, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, vlastnosti atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, Dopravní značky, Vánoční přáníčko kouzelné Vánoce, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky států USA, Vlajky měst České republiky, Kirsten Dunst, Online adventní magazín, humor, zábava, Hry pro nejmenší online

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, online html5 hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventury, Oddechové hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Logické hry, Hry s koňmi, Deskovky, Sportovní gamesy apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako kultura, stavebnictví, účetnictví, nemoce, rostliny, latina, psychologie, hardware, ekonomie a ekonomika, materiály, český jazyk, počítače, zkratky, chemie, bankovnictví, cestování, zločin a právo, software, fyzika, nápoje, příroda, internet, sport, různé atd.

Keywords:Přehled souborových přípon, doporučujeme, Vlajky států obrázků, Nejhranější online hry zdarma, Texty přání k svátku podle jmen, Prapory regionů a království, URL, cestování, Celebrita Katherine Heigl, Dopravní značení, A, zeměpis

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. vhodné pro phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, displej, monitor, počítač, ultrabook, tablet, smartphone, mobil a pro operační systémy Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Android, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows NT, Linux Xubuntu, Mac, Windows 98. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, vesmír, kosmos, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, hmyz a pavouci, flóra, stromy, ptáci, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, motorky, fraktály, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, oceán, moře, pláže. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 1440x2560, 854x480, 3200x1200, 3200x1800, 360x640, 1280x720, 2160x3840, 1536x2560, 4800x1200, 640x480, 1600x900, 360x720, 360x760, 1440x900, 1152x768 atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: A, pro děti, odkazy, Hazard games, Free game online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webovky, Heidy Klum, výukové pomůcky, F, Free game online hry, V

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, video soubory, grafiku apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Informace pro děti i dospělé

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Massachusetts, Vermont, Utah, Louisiana, Minnesota, Washington, Wisconsin, Severní Dakota, Kentucky, Ohio, Illinois, Wyoming, Arizona, Indiana, Oregon, Idaho, Connecticut, Pensylvánie, Nebraska, Georgie, Florida, Maine, Jižní Karolína, Delaware, Michigan atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: weby, Obrázky, kliparty, Životopisy slavných osobností, Obrázek Zrzka, webové stránky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zajímavosti, Vlajky měst České republiky, volný čas

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Fóry, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O důchodcích, Vtipné hádanky, O manželství, O Windows, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, O Slovácích apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Klíčová slova: linky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, kuriozity, multimédia, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Arsenal FC Premiere League, Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, F, Webové online hry zdarma, P, Východní Asie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Vlajky zemí světa
Rihanna celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Tara Reid
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Zajímavé webové stránky
Přání a blahopřání
Doporučené odkazy
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Domina
Biografie, životopis Pink
Naše tipy na zajímavé stránky
Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos
Biografie Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.