Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, volný čas a zábava

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, poruchy, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, školství a vzdělávání, filozofie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, fikce a fantasy, politika, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, státní správa, umělci a umění, historie, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, Spisovatelé a básníci, psychologie atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, linky, odkaz, Free game online hry, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, počítače, M, Databáze osobností Kdo je to?, Roulette casino game online how to play, F, Online adventní magazín, tipy, Nejhranější online hry zdarma

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky, frky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, vtípky, fórky, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Gymnasté, Vojevůdce, Malíř, Maršál, Vládce, Washington Capitals, Upálen, Kladno, Skladatel, Závodník, Slovenští prezidenti, Ministr zahraničí, Hejtmani, Zavražděn, Florida Panthers, Protektorát, Rakušan, Pop, KSČ, Náboženství, Poprava, Česká královna, Generalissimus, Komik, Olympiáda, Esejista, Československo, Lord, Textař, Mim, Prezidenti USA, Básník, Pedagog, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, Husité apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Keywords:Obrázky, kliparty, Dopravní značení, Přehled formátů souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, Celebrity Beyoncé Knowles, Státy a jejich prapory, Super online kvízy, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Biografie Angelina Jolie, pro děti, A, Slovník pojmů Co je to?

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Alabama, Montana, Wisconsin, Maine, Kansas, Pensylvánie, Kalifornie, Severní Karolína, Rhode Island, Ohio, Louisiana, Arizona, Washington, Oregon, Jižní Karolína, Nebraska, Arkansas, Texas, Nové Mexiko, Connecticut, Jižní Dakota, Indiana, Missouri, Idaho, Delaware atd.

Informace, volný čas a zábava

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Relaxační hry, Animace, Závody aut, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Frky, vtipné texty, vtípky, fórky, černý humor, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtipné texty, vtípky, fórky, černý humor, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O škole, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, V, pro dospělé, Biografie Nicole Kidman, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování, Webové online testy zdarma, Biografie Jennifer Lawrence, PC pozadí pro Windows, zajímavosti, PC pozadí pro Windows, Online biografie, životopisy osobností

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Kalifornie, Colorado, Connecticut, New York, Nevada, Pensylvánie, Indiana, Jižní Dakota, Delaware, Wyoming, Florida, New Jersey, Severní Karolína, New Hampshire, Maine, Washington, Iowa, Nebraska, Utah, Mississippi, Oklahoma, Wisconsin, Jižní Karolína, Maryland, Montana atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

PC pozadí pro Windows - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, monitor, mobil, PC, phablet, ultrabook, notebook, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows Me, Microsoft Windows Vista, OSX, macOS, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, Formule 1, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní a závodní auta, fraktály, flóra, stromy, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata. Vyberte si rozměr z 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1280x1024, 1680x1050, 3200x1800, 1920x1200, 4800x1200, 1920x1080, 3200x1200, 1280x768, 412x846, 1366x1024, 320x568, 2048x1080 atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Webové online testy zdarma, Super online hry zdarma, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, zadarmo, doporučujeme, Biografie slavných osobností, Celebrita Kirsten Dunst, webové stránky, volný čas, internetové stránky

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, zábava, Webové html5 hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky vlajek států světa, Úspory a spoření, odkazy, kuriozity, školství, hyperlinky, zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky všech zemí světa, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Délka minuty: Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Co je to Romulus Remus?
Odkazy na zajímavé weby
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Zajímavé webové stránky
Biografie Lady Gaga
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Britney Spears
Naše tipy na užitečné weby
Kelly Clarkson celebrity
Odkazy na partnerské weby
Zamilované sms vzkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.