Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, hry i všeobecné informace

Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, úsloví, moudrosti, přísloví

Citáty slavných, Aforismy, výroky, rčení, myšlenky, úsloví, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o dobru od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Kameňáky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O mužích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O ženách apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Obrázky a kliparty zdarma, F, kuriozity, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, hyperlinky, Dopravní značky, internet, Celebrita Gisele Bündchen, tipy, K, zajímavosti, Přehled formátů souborů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Bojové online gamesy a podobně.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Keywords:Vánoční web, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma, Tapety na plochu města, Dopravní značení, ú, odkazy, Vlajky států střední Asie, Online hry pro děti zdarma, cestování, Vlajky měst České republiky

Wallpapers na PC - tapety na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, mobil, phablet, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, notebook, smartphone, displej a pro operační systémy Linux Fedora, SUSE Linux, macOS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 98, OSX, Windows NT, Windows 2000. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií wallpapery, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, příroda, krajina, letadla, 3D a Abstraktní, rostliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hudební tapety. Zvolte si z rozměrů 1440x960, 360x760, HD 1280x720, 1920x1280, 640x480, 2560x1440, 1280x800, 800x1280, 768x1024, 1536x864, 2048x1536, 1200x1920, 800x600, 750x1334, 320x568, 1280x768 atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Wallpapery na tablet - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na tablet. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, phablet, mobil, ultrabook, monitor, PC, notebook, displej, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Chrome OS, Linux Fedora, Windows XP, FreeBSD, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 7, Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Formule 1, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, zvířata, ptáci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů Full HD 1080x1920, 2048x1080, 360x640, 1536x2560, 1024x768, 360x760, 375x812, 375x667, 1080x1920, 1366x768, 393x786, 3200x1200, 1280x960, 750x1334, 2560x2048, 1600x1200 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, mytologie, věda, poruchy, historie, filozofie, státní správa, přezdívky, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, psychologie, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, záliby a hobby, osobnosti, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Klíčová slova: linky, A, Nejlepší online hry zdarma, Cameron Diaz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam souborových přípon, zdroje informací, Prodej, inzerce, bazar, Super online hry zdarma, URL, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Anekdoty, fóry, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sám doma, Film, Adventní trhy, Jídlo, Písnička, Smrk, Korálky, Keramický adventní věnec, Anděl, Německy, Blahopřání, Vánoční svícen, Sněhulák, Dárky, Anglicky, Atmosféra, Milka, Vánoční ozdoby, Tapeta, Husarské knoflíky, K Tisku, Mrazík, Kuba, Rostliny, Jmenovka, Jedle, Kapr, Štóla, Papírové ozdoby, Skleněné ozdoby, Přáníčko apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, stavebnictví, sport, cestování, latina, technika, fyzika, rostliny, hardware, chemie, materiály, zločin a právo, internet, literatura, nástroje, účetnictví, lékařství a medicína, nemoce, náboženství a křesťanství, kultura, filozofie, počítače, jídlo, český jazyk atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: F, Pozadí na plochu počítače, Státní vlajky států světa, Ruleta Online, stávky Roullete, weby, Životopisy osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, Wallpapers na PC, Americké federální vlajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Anekdoty, fóry, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné básničky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sám doma, Film, Adventní trhy, Jídlo, Písnička, Smrk, Korálky, Keramický adventní věnec, Anděl, Německy, Blahopřání, Vánoční svícen, Sněhulák, Dárky, Anglicky, Atmosféra, Milka, Vánoční ozdoby, Tapeta, Husarské knoflíky, K Tisku, Mrazík, Kuba, Rostliny, Jmenovka, Jedle, Kapr, Štóla, Papírové ozdoby, Skleněné ozdoby, Přáníčko apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Logické hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Barbie hry, Hannah Montana, online html5 hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Adventury, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu PC, odkaz, Online hry pro děti zdarma, Heidy Klum, doporučujeme, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, zadarmo, pro dospělé, Hry pro dívky online, Tipy na výlet, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Nejznámější vánoční trhy
Naše tipy na zajímavé stránky
Grunge rock music
Odkazy na zajímavé weby
Matsushima Nanako
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání ke kulatému výročí
Naše tipy na užitečné weby
Lucy Liu
Zajímavé webové stránky
Celebrita Brittany Murphy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.