Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Fotograf, Zpěvačka, Ministr zahraničí, První republika, Vůdce, Básník, Habsburkové, Filozof, Křesťanství, Olympijský vítěz, Stoletá válka, Architekt, Exilový prezident, Starověký Egypt, Faraon, Dallas Stars, Druhá světová válka, Francouz, Itálie, Herečka, Upálen, Vojevůdce, Československo, Masový vrah, Charta 77, Prezident USA, Rakousko-Uhersko, Spisovatel, Nobelova cena, Mluvčí, Skladatel, Prezidenti USA, Novinář, Renesance, Čeští králové, Dabérka apod.

Vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: V, Online vánoční magazín, Biografie slavných osobností, Přehled souborových přípon, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online testy zdarma bez registrace, internet, Tapety na plochu zbraně, Státní prapory zemí světa, weby, Hry pro dívky online, URL

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete online html5 hry, Logické hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Deskovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Informace pro děti i dospělé

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, tipy, odkaz, webovky, Juventus Football Club, info, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, webové stránky, Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen, Dopravní značení, zdroje informací, volný čas

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, tablet, počítač, mobil, phablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, ultrabook, PC a pro operační systémy OSX, Windows XP, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Lubuntu, FreeBSD, Windows 2000, Windows 7, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 98. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, letadla, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, rostliny, hudební tapety, květiny, kytky, noční města, auta, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1280x768, 1536x2560, 1800x1440, 375x812, 2560x1440, 2160x3840, 2048x1536, 750x1334, 1152x768, 360x640, 1600x900, 1366x1024, 800x1280, 360x720, 1600x2560, 1440x900 atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro smartphone, tablet, notebook, monitor, počítač, mobilní telefon, phablet, ultrabook, PC, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 2000, macOS, BlackBerry OS, Android, Chrome OS, Lubuntu, OSX. Tapety do mobilu z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, letadla, zvířata, rostliny, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, motorky, motocykly, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, wallpapery, příroda, krajina, auta, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 1280x768, 768x1024, 1920x1280, 1366x1024, 1600x2560, 1920x1200, 2048x1536, 1280x800, 800x600, 1080x1800, 1600x900, 393x786, 1920x1440, 1280x854, 1152x864, 360x720 atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, dopravní prostředky, muži, Vánoce a Advent, hudba, ptáci, nástroje a přístroje, květiny, symboly, auta, jídlo a nápoje, halloween, nápoje, zvířata, láska, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, věda, smajlíci a emotikony, zelenina, ženy a dívky, ovoce atd.

Vtípky, frky, fórky, vtipy, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, fórky, vtipy, kameňáky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, linky, Počítačové tapety pro Windows, Stručný slovník pojmů a termínů, Kalkata, Slovník pojmů Co je to?, V, č, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

World wide web, internet pro děti i dospělé

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, okresy České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: kuriozity, školství, odkazy, Jakarta, Seznam vlajek měst České republiky, zdarma, zajímavosti, Test, examination, exam, evaluation, assessment, M, Přehled státních vlajek států světa, Online web Hry zdarma bez registrace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Náš tip pro děti i dospělé

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Oblíkačky, online html5 hry, Akční gamesky, Adventury, Deskovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL, hudební zkratky, geocaching, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, země EU, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: hyperlinky, doporučujeme, Obrázky zdarma, humor, zeměpis, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Wallpapery na tablet, pro dospělé, zábava, Online vánoční magazín, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Jak hrát ruletu online?
Doporučené odkazy
Dubai
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek Těhulky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Fotogalerie Seleny Gomez
Odkazy na užitečné webové stránky
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.